Sequence Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sequence Fan

SequenceKaan Resmi Fan Sitesi

AnasayfaHoş GeldinizLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Jennifer Lopez ft. Ja Rule - I'm Real Karaoke
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:48 pm tarafından Admin

» "California Love" Tupac - KARAOKE
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:46 pm tarafından Admin

» Jay Z Feat. Rihanna & Kanye West - Run This Town Karaoke
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:41 pm tarafından Admin

» 50 Cent Karaoke - In Da Club
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:38 pm tarafından Admin

» Soulja Boy - Crank Dat Karaoke
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:37 pm tarafından Admin

» 50CENT - Candy Shop Karaoke
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:35 pm tarafından Admin

» EMINEM - Lose Yourself Karaoke
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:34 pm tarafından Admin

» Eminem - Without Me KARAOKE
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:30 pm tarafından Admin

» Sansar Salvo Paranı Verdim (Karaoke)
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:24 pm tarafından Admin

Relapse 2 Hakkında Bilgiler!

YazarMesaj
Shady
Mod
Mod
Shady

Başarı Sistemi : 10

Official Sequence Fan Site
Başarı Puanı:
Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Imgleft2000/5000Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Emptybarbleue  (2000/5000)

Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Empty
MesajKonu: Relapse 2 Hakkında Bilgiler!   Relapse 2 Hakkında Bilgiler! Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 9:36 pm

AllHiphop.com’la olan özel bir röportajda, ağırlıklı prodüktörler Denaun Porter (Mr. Porter) ve JustBlaze, süperstarın ilk albümü Infinite’teki çalışmalarından bu yana Eminem’le olan prodüksiyon ilişkileri hakkında detay verdiler.

“adamım, şimdi? bu çok daha eğlenceli. O zamana dönmek bizim için kolaydı,” dedi Porter. “D12’siz, ilk kez Em için şarkı prodüksiyonu yapacağım(Infinite’ten beri). bu benim için büyük bir şey. kediyi çantadan çıkaramam henüz, ama şarkılardan biri sanki eğer günde dönseydik diyor. ”

birçok hayran rapper’ın erken çalışmasının genelde güçlü olduğuna katılıyor, çünkü başarıya açlar, Eminem’in kalitesinin kendi süperstarlığıyla geliştiğini hissediyor Mr. Porter.

“parasız olduğunuzda eğlence olmuyor,” dedi. “henüz yokken sanki daha fazla paramız varmış gibi yapmaya çalışıyorduk Infinite’i. keskin noktaları yakalamaya çalışıyorduk, ama şimdi o yakaladı. iyi olmasının sebebi beyaz olmasından dolayı değil. ilk başta birazcık etki etmişti bu, ama bütün gün her gün yazıyordu çocuk. Jay-Z’nin bütün gün yazıp yazmadığını bilmiyorum. multi-milyon dolarlık işleri var. Em bütün gün yazıyor. Jay büyük ihtimalle çizgide çıkıyor [ve] bu onu en büyüklerden 1i yapıyor. ben savaşıyorum, çünkü JustBlaze geldi ve tekmeyi bastı.”

Jay Electronica’nın “Exhibit”i sızdırılmasından ve Nas’ın geçen haftaki snippet’ından sonra, JustBlaze kasasındaki diğer parçalara dikkat verdi, ve “Relapse 2″ için dosyaladı.

“benim stüdyom Bassline Studios New York’ta. bazen bu şarkıyı New York’a götürmem gerektiğini hissediyorum, bazen de Em Detroit’e dönmemin buna yararlı olabileceğini söylüyor. bu ilginç, çünkü 2miz de işte korumacıyız, ve sızmasını istemiyoruz. aynı bottayız ve 2miz de para kaybediyoruz. yaratıcı olarak iyi bir süreç, iş aranjmanı boyutundan çıktığında her zaman işe yarar bu. insanların sadece beat istediği davalarım var, çünkü sen Just Blaze’sin.”

Relapse Mayıs’ta çıktığından beri, 1.5milyon kopya sattı.

Bomba 1 albüm geliyo arkadaşlar!!!

Relapse 2 Hakkında Bilgiler!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eminem - Taking My Ball (Relapse 2 den ilk single)
» Eminem,Relapse Albümü İle İlk Haftasında 630.000 Kopyanın Üzerinde Sattı
» 2 PAC HAKKINDA AZ BİLİNENLER
» 2 Pac Hakkında yazılan kitaplar okuyun mutlaka :P